tomaszplebanski.pl

tomaszplebanski.pl

wiersz dla mamy

wiersz dla mamy

Wyobraźmy sobie świat

Wyobraź sobie, że nie ma nieba

To łatwe jeśli spróbujesz

Nie ma piekła pod nami

Ponad nami tylko niebo

Wyobraź sobie wszystkich ludzi

Żyć dniem dzisiejszym

Wyobraźmy sobie tylko jeden moment, w świecie, gdzie nie ma skupić się na rzeczy przyjść, nie ma strachu, nie ma groźby nieba lub piekła, bez negatywnego piętna okolicy przejścia z tego życia. Wyobraźmy sobie świat, w którym nie ma nic do zrobienia, ale po prostu „Live”, rozkoszując się każdą drogocenną chwilę.

Wyobraź sobie, że nie ma państwa

To nie jest trudne do zrobienia

Nic by zabić lub umrzeć

Ani żadnej religii

Wyobraź sobie wszystkich ludzi

Żyć w pokoju

Wyobraźmy sobie na chwilę, spokój tak silne, że nie ma potrzeby granic. Wyobraźmy sobie świat, w którym jesteśmy wolni i bezpiecznej interakcji z ludzi wszystkich kultur, dzielenie się, troskę i wspieranie się nawzajem. Świat bez wojen religijnych czy świętych, gdzie osobiste przekonania i uwielbienie każdej osoby jest przestrzegana i utrzymywanych święte , świat czystej duchowości.

wiersz dla mamy

Wyobraź sobie żadnych rzeczy

Zastanawiam się, czy to możliwe

Nie ma potrzeby chciwości czy głodu

Braterstwo człowieka

Wyobraź sobie wszystkich ludzi

Dzieląc cały świat

Wyobraźmy sobie na chwilę, świat, w którym każdy ma dość. Wyobraźmy sobie świat, w którym nacisk położony jest na jakość życia, a nie ilości dóbr. Wyobraźmy sobie świat, w którym koncentruje się na społeczności, świat „my” zamiast „ja”, każdy dzielenie, co jest potrzebne dla wspólnego dobra wszystkich tak, że wszyscy mają dość.

Można powiedzieć, że jestem marzycielem

Ale nie jestem jedynym

Mam nadzieję, że któregoś dnia do nas dołączysz

A świat będzie żył jako jeden

Tak, mogę być marzycielem i doświadczyli tego snu wiele razy i wiem, że jest to możliwe w przyszłości. Razem jako jeden, mamy uprawnienia do wniesienia tego marzenia w rzeczywistość, leczyć obrażenia mamy wyrządzone Matki Ziemi i stworzyć świat doskonałego pokoju, gdzie całe życie mogą żyć razem w harmonii i równowadze. Mam nadzieję, że każda osoba czyta ten dołączy do nas marzycieli i podjąć tylko chwilę podczas każdego dnia, aby medytować, modlić się, i wyobrazić sobie ten świat do życia, wysyłając miłość, lekki, uzdrowienie i pokój dla naszej Matki Ziemi i całe życie na naszej piękna planeta.

wiele Błogosławieństwa

Shelley Lincoln (Mountain Water Woman) zaprasza do odwiedzenia mojej strony więcej artykułów na różne tematy duchowe lub na e-mail pytania i komentarze. Oferowany jest również duży wybór materiałów eksploatacyjnych do domu ministrantów, rytualnych i mistycznych darów. Zatrzymaj się dzisiaj i zobacz, co mamy do zaoferowania.

– autor artykułu