tomaszplebanski.pl

tomaszplebanski.pl

rodzaje kompozycji wiersza

rodzaje kompozycji wiersza

Można dowiedzieć się podczas snu!

Czy wiesz, że można nauczyć się podczas snu? To nie tylko coś, co widziałem w telewizji czy w kinie, to rzeczywisty fakt. Można nauczyć się podczas snu. Istnieje duża różnorodność informacji, że można dowiedzieć się podczas śpisz lepiej niż ty, gdy śpisz.

Im starsze mamy, tym trudniej jest uczyć się nowych rzeczy. Pomimo tego, że nie jest to fakt naukowy, wydaje się, że więcej informacji możemy wcisnąć w naszych mózgach, w końcu, nasz mózg staje się pełna. Ilekroć spróbować nauczyć się czegoś nowego, wydaje się, że można stracić trochę coś innego. Jak powiedziałem, to naprawdę nie jest faktem naukowym, ale na pewno wydaje się być prawdziwe.

Można nauczyć się czegokolwiek, gdy śpisz z wykorzystaniem stymulacji dźwiękowej i powtórzenia. Można uczyć się nowych języków; techniki samopomocy, relaksu, odnowy biologicznej i wiele więcej w czasie, gdy podświadomość jest otwarty na informacje, jak śpisz.

Psycholog Charles R. Elliott z University of North Carolina ukończone studium dwuletnie z cerebograph Mike Sherover, która była połączeniem gramofon, mikrofon poduszki i zegar elektryczny, który wymyślił po pomagając jego syn nauczyć wiersz do szkoły, we śnie.

UNC psycholog przeprowadził badania na 40 studentów, wszystkie z nich dowiedział się powodzeniem, we śnie. Był to ogromny skok w kierunku doprowadzenia całą teorię uczenia się podczas snu w czołówce technologii. Gdy spędzamy jedną trzecią naszego życia śpi, to dlaczego nie miałoby sens, że nauka podczas snu rzeczywiście zwiększyć żywotność? Może faktycznie nie dodać do swojej długowieczności, ale to sprawia, że ??większość z twojej zdolności rozumu, żeby nauczyć.

Można nauczyć się podczas snu. Kup specjalnie zaprojektowaną taśmę lub dysk CD audio i dowiedzieć się rzeczy, które po prostu nie mają czasu w swoim napiętym harmonogramie.

Dowiedz się więcej o tym, jak można dowiedzieć się podczas snu i sprawdzić ten system programowania czasowego.

– autor artykułu