tomaszplebanski.pl

tomaszplebanski.pl

wiersz dla babci

wiersz dla babci

Tylko Olejki rząd federalny pracownicy muszą stawić się w pracy W piątek, 7 kwietnia 2011

Podczas tego „właśnie zrobił dla mediów ‚debaty politycznej na temat budżetu federalnego i alokacji wydatków retoryka staje się trochę zbyt gruba do przełknięcia. Prezydent Obama ostrzega nas (za pomocą strachu czynnikiem wpływającym na jego korzyść), że jeśli rząd federalny zamyka nawet przez tydzień, że będzie to mieć poważne konsekwencje dla naszego ożywienia gospodarczego – „poważnych skutków” W rzeczywistości były jednymi z jego słów. To jest ciekawy rzeczywistości stworzonej przez środki masowego przekazu, ale skutki nie byłyby złe, że będą dobre, a mianowicie oszczędności $ 10s miliardów dolarów.

Co mogę znaleźć kompletnie śmieszne jest to, że nikt w mediach wzrosła o wyrażenie „tylko olejki rząd federalny Pracownicy będą pracować podczas zamykania rządu.” Nie można nikomu zobaczyć ironią w tym wszystkim bezsensowne debaty? Widzisz, jeśli „nieistotnych” rząd federalny Pracownicy nie będą pracować, trzeba zadać sobie pytanie; Dlaczego nasz rząd federalny zatrudnić „non-essential” pracowników w pierwszej kolejności dokładnie, dlaczego ich potrzebujemy w ogóle – do uruchomienia nadmiernie rozdęte biurokracji, kosztują większy podatek płatnika, zatrudnić bezrobotnych?

Dokładnie, dlaczego tam są, czy nie są one niezbędne? Co mamy płacić za nich w pierwszej kolejności? Jeśli 12% pracowników federalnych są uważane za niezbędne dla naszego narodu, to dlaczego my zatrudniania pozostałe 88% – co dokładnie jest tak ważne, że musimy je tak źle? Jeśli wróciliśmy pieniędzy zaoszczędziliśmy na płacenie tych wszystkich innych ludzi, a ich składki emerytalne, zdrowotne, etc, etc, to sobie wyobrazić, ile możemy obniżyć podatki dla narodu amerykańskiego. Czy można wyobrazić sobie niesamowitą impuls w naszej gospodarce, jeśli przestał tracić tyle pieniędzy?

Najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć w przypadku Stanów Zjednoczonych jest dla rządu federalnego, aby wyłączyć wszystkie niepotrzebne agencji w biurokracji przez 1 rok i zastosować te pieniądze zapisane w refundacji z powrotem do mieszkańców, w którym zostało skradzione, a to jest absolutnie arogancki myśleć, że Amerykanie nie mogą żyć bez rządu federalnego. Każdy z nas jest poddany rządu na wszystkich poziomach, nie musimy cały ten powielania lub nadmiernie łożyska, nadmierne wzdęcia i nadmiernie rozszerzony rządu federalnego.

Nadszedł czas, aby doprowadzić nasz rząd federalny z powrotem do odprawy, a jeśli politycy nie może zmniejszyć straty, niech je zmniejszyć do sektora prywatnego, gdzie liczy się wydajność. Rzeczywiście, mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

– autor artykułu